13.12.2008 - Dnes má naša Mini Fany pol roka. Možno to nie je dôvod na oslavu, ale u nás už od rána vládla sviatočná nálada a všetci sme sa snažili nášmu zlatíčku tento deň spríjemniť malými darčekmi a maškrtkami. Fany vycítila, že je stredobodom pozornosti a po neodmysliteľnom fotení chodila po byte s novými hračkami a každému ich ukazovala. Za ten krátky čas čo je u nás doma sa toho veľa naučila a hoci si nás všetkých omotala okolo prsta je nielen milá a prítulná, ale aj poslušná a ľahko sa učí nové veci. Fany rastie ako z vody. Chutia jej nielen maškrtky, ale aj granulky a všetko, čo dostane do misky. No a rastú jej nové zúbky. Občas mám dojem, že ich musí mať v puse aspoň 50, tak rýchlo si poradí so žuvacími kostičkami. Rada sa kúpe, česanie znáša bez problémov. Za týždeň si zvykla na čistenie zubov. Proste je to malá šikulka. Na našich fotkách sa môžete pozrieť, ako ten dnešný deň u nás vyzeral a ako Fanny narástla.  

 

02.12.2008 - Dnes o jedenástej hodine po nečakanej chorobe dotĺklo srdiečko nášho miláčika  Sethinka. Všetci sme ho milovali a on miloval nás. Bol to nekonfliktný spoločník so srdiečkom na dlani. Osud nám dovolil byť spolu len krátku dobu a my stále nechápeme, ako sa to mohlo stať. Sethinko prekročil dúhový most a teraz sa už preháňa po nebeských pláňach. Ďakujeme ti Sethi za tvoju lásku, ktorá bola nevšedná a krásna. Takú si vedel dávať len ty! Chýbaš nám veľmi, veľmi. Nikdy na teba nezabudneme.
Sethi bol s nami aj keď sme si išli pre Fannynku. Okamžite sa skamarátili a boli nerozlučná dvojica. Aj vďaka nemu si Fanny rýchlo zvykla na nový domov a keď Sethi odišiel po dovolenke domov, do Zvolena, ešte dlho ho hľadala po celom byte.

19.11.2008 - Kde bolo, tam bolo, bola jedna rodina, v ktorej najmilšími domácimi priateľmi a maznáčikmi boli psíci - "jorkširáci". Panička (hlava rodiny) sa už dávno zaoberala myšlienkou na fenečku, ktorá by jej robila spoločnosť a o ktorú by sa mohla starať.  Raz, pri surfovaní na internete, uvidela fotku šteniatka a v tej chvíli bolo o všetkom rozhodnuté. Bola to láska na prvý pohľad. Onedlho nastal ten vytúžený deň "D". Pániček naštartoval auto a išli sme do dediny neďaleko Komárna, kde na nás čakalo naše "šťastíčko". Veľmi rýchlo sme sa zoznámili a skamarátili. Cestu do nového domova Fanny pokojne prespala schúlená do klbka na kolenách svojej novej paničky.
Ak ste aj vy prepadli láske a vášni k tomuto plemenu, ak ho už doma máte, alebo ešte len o kúpe uvažujete, je táto stránke určená práve pre vás. Môžete tu vidieť, ako naša Mini - Fanny rastie, prežívať s nami všetky radosti a starosti, ktoré nám spolužitie s ňou prináša.