Vaše oblečky podľa našich strihov
Ak ste už pre svojho miláčika šili niektorý z oblečkov podľa nášho strihu a chcete sa o výsledok podeliť s ostatnými kamarátmi, pošlite nám fotku vášho psíka v oblečku. Radi ju na tejto stránke zverejníme. Fotky posielajte na našu mailovú adresu:
yorkiefan@pc3000.sk 

Ďalšia šikovná kamarátka Jarica nám poslala fotky oblečkov, ktoré ušila pre svojich štvornohých kamarátov. No povedzte, nie sú úžasné? Okrem toho, že Jarica šije aj sama vymýšľa nové oblečky - fráčik na fotke je jej vlastný nápad.

 

Máme nového kamaráta Kubka, ktorý má veľmi šikovnú paničku Hanku. Za Kubkov šatník by sa veru nehanbila žiadna parádnica. Veď len sa pozrite, čo všetko Hanka pre svojho miláčika ušila... Bundičky, kombinézky svetríky, veru mu zima určite nebude. A ako bude Kubko rásť určite mu budú pribúdať ďalšie krásne oblečky. Verím, že sa Hanka s Kubkom prídu aj druhý raz pochváliť, čo majú nové v šatníku. Držíme im palčeky :-)

Určite sa vám zapáči naša malá kamarátka Abbynka. Má skutočne veľmi šikovnú paničku Jarušku, ktorá jej na zimu ušila túto krásnu kombinézku a vyšila na ňu snehové vločky. Už môže prísť zima a mráz, Abbynka celkom iste nezmrzne :-)

Náš nový kamarát Aminko má tiež veľmi šikovnú paničku Sisu. Pozrite sa, aké krásne vecičky mu ušila na prechádzky aj na spinkanie. A to ani zďaleka nie sú všetky Aminkové oblečky, má ich oveľa viac a ďalšie mu Sisa určite ešte ušije.

Kamarátky Seminka a Čiky majú šikovnú paničku Moniku. Veď sa len pozrite, akú krásnu vestičku s kožušinkou ušila pre Semy a bez kožušinky pre Čiky. Určite to nie sú posledné oblečky, ktoré im Monika ušila.

Fenečke krysaríka Roxi šije oblečky jej panička Maruška. Toto je prvý pokus, ďalšie budú  určite čoskoro nasledovať.

Ďalšia naša kamarátka, Tinka, sa s chuťou pustila do šitia. Tu sú jej oblečky pre jej čivavku Lori a jej kamaráta jorkšírka. Ale im to sluší!!!


Ďalšie dve mikinky a komplet s nohavicami od našej kamarátky Martiny pre parádnicu Nikynku.

Máme tu pre vás fotečky oblečkov, ktoré ušila naša kamarátka Petra pre svoje fenečky Brusinku, Dixi a Ejmy. Skutočne sa jej vydarili a ušila ich ešte oveľa viac.

Krásne mikinky a kombinézky ušila pre Nellynku a Kellynku naša kamarátka Lenka

Toto je Timeček v oblečku, ktorý mu ušila jeho panička Verča

Tento zlatúšik sa volá Jogi a "drigovičku" mu ušila panička Vierka.

 Pre nášho kamaráta Ronča túto peknú mikinku s vreckom ušila Nikol

Mikinku, kombinézku, šatičky a ďalšie oblečky ušila pre Niky jej panička Martina

Predstavujeme vám Nelinku v kabátiku, ktorý jej ušila panička Jitka

Pre parádnice Syndy a Katty ušila mikinky a tričká kamarátka Vjerka

A tieto krásne mikinky ušila Terinke a Amynke naša kamarátka Danka

Kamarátka Betka ušila pre svojho miláčika Charlieho tento pekný obleček